Leave us a message


Sorry we are not available at the moment. Send us a message and we ll get back to you soon

Leave us a message

Pistor Elianceاز سال 1982، شرکت MI | Medical Innovation نقش برجسته ای را در دنیای مزوتراپی، بواسطه طیف وسیع و نوآورانه ای از گان های مزوتراپی “PISTOR”  ایفا کرده است.امروزه گان های مزوتراپی ما در بیش از 40 کشور درحوزه زیبایی ترمیم زخم و ورزش استفاده میگردد.
در راستای نزدیکی به مصرف کنندگان ، در بیش از 25 کشور توزیع کنندگان متخصصی در دسترس می باشند.آنها،شما را در مورد انواع گان های مزوتراپی ،“PISTOR”  راهنمایی وآگاه خواهند کرد.مزوتراپی نوعی درمان است که در سال 1952 توسط دکتر Michel Pistor اختراع شده است.
مزوتراپی شامل تزریق مقادیر کمی از مواد فعال بصورت زیر پوستی می باشد.در تعریف این میکرو دوزهای مایع باید گفت که آنها  سازگار و دقیق هستند و درمانی آرام و بطور قابل ملاحظه ای موثر میباشد که کاملا مطابق با تقاضاهای بیماران و دکترهای امروز می باشند:سرعت،کارایی،دوام و بدون درد...این  به یک درمان اساسی در طب زیبایی تبدیل شده است. به دکتر(متخصص پوست، دندانپزشک، لوازم آرایشی و بهداشتی،عمومی و ..)اجازه میدهد که عملکرد درمانی خود را جهت مبارزه در برابر سلولیت،پیری پوست،ضد پیری و سایر زمینه های کاربردی بهینه سازند.همچنین در پزشکی عمومی (ورم مفاصل، ضد التهاب، برونشیت، آسم، میگرن و ...) و پزشکی ورزشی (التهاب تاندون و رگ به رگ شدن و ...)استفاده می شود.
PISTOR” ، که در بین بهترین مزوتراپیست ها گسترش یافته،اکثر انتظارات دکترها را برآورده میکند.طراحی و ساخت فرانسوی،همسان با برترین تکنولوژی روز،دستگاههای ما ابزاری ضروری برای اکثر درمانگران می باشد.

MI Medical Innovation all over the world Pistor

                   germany

با کلیک بروی این لینک،اطلاعات تماس توزیع کننده کشور خود را دریافت خواهید کرد. آنها،شما را در مورد انواع گان های مزوتراپی ما “ Pistor.”  راهنمایی وآگاه خواهند کرد.