Leave us a message


Sorry we are not available at the moment. Send us a message and we ll get back to you soon

Leave us a message

Pistor ElianceЗ 1982 року " MI | Medical Innovation " є одним з основних гравців у світі мезотерапії як виробник широкого спектру інновацій мезоінжектора "Пістор " .Сьогодні наші мезоінжектори використовуються більш ніж в 40 країнах світу як в естетичній мезотерапії , так в травматології і в спортивній медицині.Наші спеціалізовані дистриб'ютори доступні споживачеві більш ніж в 25 країнах. Вони допоможуть вам , проконсультують і розкажуть про нашу лінію мезоінжектора " Пістор " .

Мезотерапія є методом лікування , винайденим в 1952 році д - ром Мішелем Пістор .Мезотерапія припускає введення невеликих доз активних речовин підшкірно . Введення мікродоз лікарських розчинів часто , рідко і в потрібне місце - є прицільно діючої і м'якою терапією , при цьому досить ефективною , що повністю відповідає вимогам сьогоднішніх лікарів і їх пацієнтів : швидкість , ефективність , пролонгованість дії , відсутність болю .

Мезотерапія стала важливим видом лікування в естетичній медицині. Вона дозволяє лікарю ( дерматологу , стоматологу , косметологу , терапевту ) оптимізувати терапевтичну ефективність у боротьбі з целюлітом , старінням шкіри , анти- еджінг і багатьох інших областях застосування ( мезоліфт , мезодіссолюція , мезодренаж , мезотріхологія ) .Мезотерапія використовується також в загальній медицині (артрити , бронхіт , астма , мігрень , як протизапальні засіб ) і в спортивній медицині ( тендиніт , розтягнення зв'язок ) .

" Пістор ", розроблений у тісній співпраці з кращими мезотерапевтами , відповідає очікуванням найвимогливіших лікарів. Засновані на інтеграції компонентів високих технологій , наші пристрої є незамінним інструментом для найвимогливіших терапевтів.Апарат розроблений і виготовлений у Франції..MI Medical Innovation all over the world Pistor

                  germany

Натиснувши на це посилання , Ви отримаєте контакти нашого дистриб'ютора у Вашій країні. Він допоможе , дасть пораду і розповість про нашу лінію мезоінжектора " Пістор " . Pistor